Pvc Şerit Perde Fiyatları Pvc Serit Perde Fiyatlari

Pvc Şerit Perde

SARAN PVC Şerit Perde ve Kapı Sistemleri

Web sitemiz, yeni tasarımı ve adresi ile yayında: www.pvcseritperde.com

Pvc Şeritler
Bize Hemen Ulaşın
0216 393 10 57pbx
PVC Şeritler
PVC Şerit PerdelerPVC Şerit RulolarPVC Film ve LevhalarPVC Kaynak OdasıPvc Perde Fiyatları ve Montaj HizmetiTeknik Bilgiler.
PVC Şerit Perdelerin Genel Özellikleri,

Pvc Şerit Perde
ürünlerimiz, en yüksek kaliteye sahip pvclerden seçilerek üretilmektedir. Pvc Şerit Perde yapılarında, güneş ışığında sararmaya ve çatlamaya karşı dayanıklı olmasını sağlayacak ultraviole engelleyici bir madde bulunmaktadır. Şeffaf PVC şerit perde tipleri, güneş ışığını engellemez ve arkası net bir şekilde görünebilir. Şeffaf pvc şerit perdeler, özellikle araç ve personel giriş çıkışının yoğun olduğu yerlerde yüksek görüş güvenliği sağlar. PVC Şerit perde ürünlerimizin tamamının esnekliği sınırsız araç ve personel geçişine uygundur. Tüm pvc şerit perde ürünlerimiz hem iç, hem de dış ortamda rahatlıkla kullanılabilir.

En yüksek kalite ve en iyi pvc perde montaj fiyatları ile Saran PVC' de. Her çeşit pvc şerit perde ihtiyacınıza stoktan hemen teslim pvc şerit perdelerimiz ile çözüm buluyoruz.

Şeffaftır,
Saran PVC şerit perde çeşitlerimiz, şeffaftır. Mat pvc şerit perdelerimiz hariç tüm pvc şerit perde ürünlerimiz yüksek ışık geçirme oranı ile tamamen şeffaftır. Özellikle forklift ve transpalet gibi ağır araçların geçtiği noktalarda, şeffaflık ayrı bir önem taşımaktadır. Şeffaf pvc şerit perdelerimizi bu gibi yerlerde rahatlıkla ve güvenle kullanabilirsiniz.

Güvenlidir,
Saran PVC şerit perdeleri, yangına karşı maksimum güvenliği sağlamaları için yanmaya karşı dayanıklı kimyasal bileşenler içermektedir. PVC Şerit Perde alevi taşımayan yapısı sebebi ile oldukça güvenilirdirler. Ayrıca tüm pvc şerit perdelerimizin kenarları yuvarlatılmıştır.

Temizlenebilir,
Tüm pvc şerit perdelerimiz, kolayca temizlenebilir. PVC Şerit perdeleri, su ve sabun kullanarak kolayca temizleyebilirsiniz. Kuru bez ile bastırarak silmek, kimyasal aşındırıcılar kullanmak (tiner, aseton, benzin vs.) pvc şerit perdelere zarar verebilir.
© 2010 SARAN  PVC Şerit Perde Sistemleri
Tüm Hakları saklıdır. İzinsiz hiçbir resim ve yazı kopyalanamaz.
Standar Şeffaf PVC Şerit
PVC Şerit Perde Ürünleri: "Stoklu ve Kaliteli Alternatifler, Hesaplı Fiyatlar"
SARAN PVC Şerit Perde Ürünleri
Standart PVC Şerit Perdeler
Standart şeffaf pvc şerit perdeler, %80 oranında ışık geçirgen bir yapıya sahiptir.  Üretiminde kullanılan ultraviyole engelleyici hammaddeler sayesinde, yanmaya karşı dayanıklıdır. Aynı zamanda güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre

Takviyeli PVC Şerit Perdeler
Sararpvc takviyeli pvc şerit perdeler,  ışık geçirgen ve şeffaftır. Üzerlerinde bulunan takviyeler yaklaşık 6mm genişliğinde ve 2,5mm yüksekliğindedir. Şeritlerin her iki yüzünde de takviyeler 50mm aralıklarla tekrarlanmıştır.
Rulo Boyu: 50 metre

Renkli PVC Şerit Perdeler
Renkli mat pvc şerit perdelerimiz,  ışık geçirmez yapıdadır. Işık geçirmediği için arkası görünmez. Renkli  şeritlerimizin çeşitli renk alternatifleri mevcut olup diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre


Kaynak PVC Şerit Perdeler
Kaynak kırmızı pvc şerit perdeler, ışık geçirgen ve şeffaf kırmızı renge sahiptir. Elektrik kaynağı yapılan alanlarda kullanılır. Kaynak sırasında oluşan ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlar.
Rulo Boyu: 50 metre
Standar Şeffaf PVC Şerit
Düşük Isı PVC Şerit Perdeler
Özellikle soğuk ve donmuş oda uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı sayesinde düşük sıcaklıklara karşı daha dayanıklıdır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit perde ürünümüz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metreAnti Bakteriyel PVC Şeritler
Bu ürünümüzün, özellikle gıda üretimi yapılan işletmelerde kullanılması önerilmektedir. Üretiminde kullanılan maddeler gıda üretimi için zararsızdır. Ayrıca anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri üremesini engeller.
Rulo Boyu: 50 metre

Buzlu PVC Şerit Perdeler
Sarar buzlu pvc şeritler yarı saydam ve yarı ışık geçirgen yapıya sahiptir. Bu nedenle sınırlı bir görüş sağlar. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şerit ürünlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre
Turuncu PVC Şerit Perdeler
Turuncu ve kırmızı renkli mat pvc şerit perdeler, ışığı geçirmez ve arkası görünmez. PVC şerit kapıların yanlarında güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Diğer özellikleri standart şeffaf pvc şeritlerimiz ile aynıdır.
Rulo Boyu: 50 metre
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
Standar Şeffaf PVC Şerit
ÜRÜNLERİMİZ
Pvc Perde
Pvc Şerit Perde
Pvc Film ve Levhalar
Pvc Kaynak Odaları
HİZMETLERİMİZ
Keşif ve Montaj
TEKNİK BİLGİLER
Teknik Bilgiler
Hakkımızda
Ana Sayfa
İletişim
info@sararpvc.com